KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14632180
nr 1463 2180
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Etsning, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, numrerad 36/70, daterad -93, "Denna dag". Bildmått: 30x20, yttermått inklusive ram: 49x39, oramat löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:27:54
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
25 apr